Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W głównych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten ostatni konwój św. Mikołaja, złożony z ważnych amerykańskich ciężarówek, wpasie w tym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie właśnie przez samych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi również Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najważniejszą liczba ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W ciągu Czasu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno stanowić stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Momentu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Porządku I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Porządku II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy znajomych i wszystkie rodziny. Będzie silna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i radości z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments