Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Tusze Golczewo

Zachodniopomorskie

Wśród najnowszych innowacji zawartych na plac przez firmę Brother można wymienić nową drukarkę daną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej ważnymi postaciami są bardzo duże tempo dokumencie i dość niewielkie koszty eksploatacji.

Tusze Dobrzany

Producent umieścił na kompletnie nowe rozwiązania w terenie mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały dobrane do zamieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania stawia się z dwóch głowic drukujących, z jakich wszystka jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX ukazuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może przenosić się w jednym przebiegu. Zwiększa to tak tempo drukowania. Drugim ciekawym wyjściem jest innowacyjny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem istnieje więcej cyrkulacja białego atramentu aktywna cały chwila w sposobie czuwania. Układ podawania atramentu jest przechowywany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w sztuce cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach przynoszących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w związaniu z zespołem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy oczyszczania się pozostały w sumy zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na zmniejszenie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie nowoczesnych tuszów. Oczywiście jak jakaś nowoczesna technologia, wygoda i nowoczesność jest swoją cenę, którą powinien zapłacić podczas jej zakupu.
Innowacyjne atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z pozostałą drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę polecającą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej ukazuje się niższą opłatą i ogromniejszą skalą kolorów oraz są bardziej wytrwałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpraca z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmian jest dość wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale przychodząc na plac nowoczesne urządzenia. Brother stoi się a znacznie małą ceną wydruku i szeroką wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linie Innobella.

Tekst zamieszczono przy współpracy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę